Datum
9 oktober 2025 van 09.00 – 17.15. Wij zorgen voor het ontbijt, de lunch en een hapje en drankje na afloop.
Locatie
Het Katoenhuis, Keilestraat 9c, Rotterdam
Routebeschrijving
De routebeschrijving en parkeermogelijkheden vind je op de website van het Katoenhuis.
Deelnemers
De deelnemers werken in management- en beleidsfuncties bij woningcorporaties, overheden en semioverheden, marktpartijen, maatschappelijke organisaties en kennisinstellingen. Het zijn degenen die enerzijds nadenken over de inrichting van ons land en anderzijds degenen die in de positie zijn om zaken concreet aan te pakken.
PE punten
Bestuurders kunnen door het volgen van dit event 8 officieel erkende studiepunten ontvangen.
Aanmelden
Als lid van CorporatieNL kun je gratis deelnemen aan het event. Meld je aan via de eventpagina. Er zijn geen kosten of andere voorwaarden aan verbonden.
Nog geen lid? Maak het lidmaatschap nu gelijk in orde en wees er voortaan ook bij. Of kies voor eenmalig losse toegang voor €595 per persoon.