Onze AI-dagvoorzitter Marlies Tousain is een echte impactvergroter

Digitaal / 30 oktober 2025
Redactie
Redactie
Redactie, CorporatieNL

Op 4 juni 2026 ben je welkom bij ons event: "Thuis in AI 2026 - Pak de regie." Nieuwe mogelijkheden van kunstmatige intelligentie (AI) komen steeds sneller op je af. Iedere keer weer een golf van nieuwe ontwikkelingen en mogelijkheden. Hoe moet je omgaan met deze razendsnelle ontwikkelingen die ons wonen, werken en leven fundamenteel beïnvloeden? Wat betekent dit voor je werk, voor de privacy, of voor de bedrijfsstrategie? Het is nu tijd om te handelen en de regie op AI terug te pakken. Onze dagvoorzitter weet er wel raad mee.

Inhoud en impact

Wij zijn bijzonder verheugd om Marlies Tousain als onze dagvoorzitter te mogen aankondigen. Marlies combineert inhoud en impact. Met haar vakkennis en flair creëert ze een goede balans tussen diepgang en luchtigheid. Ze inspireert, adviseert en vergroot de betrokkenheid van alle deelnemers.

Marlies gaat bevlogen, kritisch en slagvaardig te werk. Ze beschouwt de relevante AI-ontwikkelingen in onze sector over de volle breedte en komt snel tot de kern. Als geen ander weet zij dat nieuwe strategieën en initiatieven niet in beweging komen door powerpoints en mails. Het vraagt leiders die de strategie vóór en doorleven. Met hoofd en hart en dat op een aanstekelijke manier weten over te brengen. Zij omschrijft zichzelf als een “Impactvergroter van mens, event en organisatie”. Haar werkzaamheden zijn gericht op het raakvlak van “business en betekenis”.

Marlies treedt veel op als dagvoorzitter, boardroom adviseur en coach. Daarnaast is ze mede-oprichter van Impact Companions en verbonden aan de Erasmus Universiteit in Rotterdam.

Programma

Bekijk nu het volledige programma van het Event: Thuis in AI – Pak de Regie. We starten om 9.00 uur in Leiden en zijn om 12.15 uur klaar. Dan blijf je toch nog even voor de lunch?

Aanmelden 

Als lid van PublicNL/CorporatieNL kun je gratis deelnemen, want ook dit event valt volledig in je lidmaatschap. En je kunt zelfs meerdere collega’s meenemen. Ga naar de eventpagina, klik op de deelnameknop en wees erbij. Er zijn geen kosten of andere voorwaarden voor jou als lid.

Nog geen lid? Maak het lidmaatschap nu gelijk in orde en wees er voortaan ook bij. Of kies voor eenmalig losse toegang voor €595 per persoon.