De stedelijke uitdagingen van 2050
Tom van ‘t Hek zal om 10.00 aftrappen met Hedy van den Berk (Voorzitter RvC Havensteder en voorzitter de Vernieuwde Stad – partner van het event) met een gesprek over het waarom van de transformatie van het M4H gebied vanuit haar rol bij Havensteder (een van de grootstedelijke corporaties die in dit gebied gaan ontwikkelen), wat zij beoogt, waarom dit exemplarisch kan zijn voor anderen binnen en rond De Vernieuwde Stad (vanuit haar rol als voorzitter) en natuurlijk ook de zaken waar zij tegenaan lopen.
Vervolgens spreekt hij met Monique van Haaf (Lid landelijk versnellingstafel wonen Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties). Vanuit haar rol als lid van de versnellingstafel wonen weet zij als geen ander dat de transformatie van de gebouwde omgeving een gezamenlijke opgave is, waarbij samenwerking tussen overheid, markt en maatschappij cruciaal is om tot duurzame, leefbare en economisch vitale steden te komen. De verbinding tussen “veranderende wet- en regelgeving” en “veranderende behoefte”.
In het gesprek zal aandacht zijn voor de complexe relatie tussen beleid, ruimtelijk ontwerp, maatschappelijke trends en de rol van de vastgoedsector.
Programma
In het programma komen 3 lijnen samen: de toekomst, de aanpak en de ethiek. Het staat symbool voor het waarnaartoe, het wat en het hoe. Hieronder het voorlopige programma.
Aanmelden
Als lid van CorporatieNL kun je gratis deelnemen. Meld je aan via de eventpagina. Er zijn geen kosten of andere voorwaarden aan verbonden.
Nog geen lid? Maak het lidmaatschap nu gelijk in orde en wees er voortaan ook bij. Of kies voor eenmalig losse toegang voor €950 per persoon.